Vizeliyo Vizeliyo

Vize Almanın Kolay Yolu

Ana sayfa » Haberler » Kış Aylarında İçinizi Isıtacak Rotalar

Kış Aylarında İçinizi Isıtacak Rotalar

Kış Aylarında İçinizi Isıtacak Rotalar

İçinizi Isıtacak Rotalarda ;

Seyşeller

İçinizi Isıtacak Rotalarda – Seyşeller; Afrika’nın doğusunda mercan ve granit adalardan hayallerinizi süsleyen bir ülke. Unesco’nun koruma altına aldığı bozulmamış bir doğası olan Seyşeller’e yeni evli çiftlerin balayına gitmesi çok normal, romantik tatil yapmayı sevenlerdenseniz, Seyşeller’i listenizin bir numarasına alabilirsiniz. Dalış sporu ile uğraşıyorsanız, adrenalin tutkunu iseniz köpekbalıklarının size arkadaşlık ettiği bir dalışı Seyşeller’de gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bu güzellikleri yaşamak istiyorsanız seyahat listenizin başına Seyşeller’i alın.

İçinizi Isıtacak Rotalar - Seyşeller

Bali

İçinizi Isıtacak Rotalarda – Bali; plajları, spa merkezleri, harika restoranları ile ünlü bir yer. Biz kış aylarındayken Bali’de havalar 30 derecenin üstünde oluyor. Kışın bu soğuk aylarında güneş arayanlar Bali’ye gidip yazın keyfini çıkarabilir. Endonezya’daki 10 binden fazla adanın içerisinde en çok bilinen ada Bali’dir. 4 milyona yakın insanın yaşadığı adanın yüzde doksanı Hindulardan oluşuyor. Geleneklerine bağlı kalan ada, kış ayında yaz tatili sunmaktan başka kültürüyle de sizi etkileyecek.

İçinizi Isıtacak Rotalar - Bali

Maldivler

İçinizi Isıtacak Rotalarda – Maldivler; Egzotik yer arayan seyahatçilere beyaz kumsalları, palmiye ağaçları, mercan resifleri ve tropik adalarıyla bir pakette sunan Maldviler’i öneriyoruz. Maldivler’de adeta cenneti yaşayabilirsiniz. Safirden turkuaza mavinin tüm tonlarını doğal bir şekilde görebileceğiniz muhteşem bir kış rotası olacak sizler için.

İçinizi Isıtacak Rotalar - Maldivler

Zanzibar

İçinizi Isıtacak Rotalarda – Zanzibar; Gün boyu beyaz kumsallar ve mavi denizden ayrılmak istemeyeceksiniz. Baharatlarla aranız iyiyse hemen söyleyelim Zanzibar, dünyanın en büyük baharat üreticisi. Zanzibar’ın yerel pazarlarında baharatçılar ile tanışmak, sizin için çok farklı bir deneyim olabilir. Mercan resifleri ve deniz yaşamındaki çeşitliliği dalış yapanların uğrak noktası haline gelmesini sağlamıştır. Afrika’nın Tanzanya’ya bağlı özerk devleti olan Zanzibar, halen keşfedilmeyi bekleyen cennet adaları arasında. Ülkenin başkenti Stone Town ve Pemba Adası görülecek yerlerin başında geliyor.

İçinizi Isıtacak Rotalar - Zanzibar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir