Vizeliyo Vizeliyo

Vize Almanın Kolay Yolu

Ana sayfa » Haberler » Pegasus Yılbaşı Kampanyası 2.Kişiye %50 İndirim

Pegasus Yılbaşı Kampanyası 2.Kişiye %50 İndirim

Pegasus Yılbaşı Kampanyası 2.Kişiye %50 İndirim

Yılbaşı Kampanyası
Bu yılbaşında en güzel hediye Pegasus’tan uçak bileti yakınlarınıza, sevdiklerinize uçak bileti almaya var mısınız? Sen de 31 Aralık’a kadar biletini al, şubattan hazirana tüm hatlarda ikinci kişiye %50 indirim fırsatını kaçırma. Bol bol gez, bolca anı biriktir, yeni yıla mutlu gir!

Uçuşunu gerçekleştirmek istediğin tarihi seç. Ödeme ekranına kadar ilerle, kampanyalar altındaki “2. Kişi %50 İndirimli” veya “2. Kişi %50 İndirimli – Çocuklu” seçeneğini işaretledikten sonra ikinci kişinin bilet bedeli üzerinden %50 indirimin uygulandığını toplam tutarda göreceksin. Unutma indirimden faydalanmak için PNR’da en az iki kişi olmalısınız.

Kampanya Kuralları:

İndirimin Geçerli Olduğu Hatlar: Tüm yurt içi, yurt dışı ve Kıbrıs hatları
Uçuş Tarihi: 7 Şubat 2017 – 22 Haziran 2017
Aşağıdaki tarih aralıkları kampanya kapsamı dışındadır:
28 Nisan – 2 Mayıs 2017
18-22 Mayıs 2017
8-12 Haziran 2017
Satış Tarihi: 28 Aralık 2016 – 31 Aralık 2016 (Türkiye yerel saatine göre 31 Aralık 2016 23:59’a kadar geçerlidir.)
İndirim: 2. Kişiye %50 İndirim
Koltuk Adedi: 9.369.683
İndirimden yararlanmak için biletleme yapılan PNR’da en az iki kişi bulunması gerekmektedir. %50 indirim PNR’da bulunan her ikinci kişi için uygulanır. Bir PNR’da en fazla 9 misafirimiz yer alabilir.
Kampanyadan yararlanarak aldığınız bilette 2-12 yaş arasında bir çocuk olması durumunda, indirimden faydalanmak için “2. Kişi %50 İndirimli – Çocuklu” seçeneği işaretlenmelidir.
İndirim dış hatlarda Süper Eko, iç hatlarda Eko paket ücreti üzerinden uygulanır. Dış hatlarda Süper Eko, iç hatlarda Eko dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.
Kampanya yalnızca flypgs.com ve Pegasus mobil uygulaması aracılığıyla satın alınan biletlere uygulanır.
Kampanya fiyatlarına check-in bedeli dahildir. Uçuşlarda her bir yolcu ve her bir uçuş segmenti için yurt içinde 7 TL’den, yurt dışında 8 USD’den başlayan check in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak hatlar bazında değişiklik gösterir.
Biletinizi alırken Pegasus Flex ekleyerek sınırsız değişiklik hakkına sahip olabilirsiniz. Pegasus Flex’in kişi başı tek yön bilet için ücreti iç hatlarda 12,99 TL, dış hatlarda ise 9,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla sunulmaktadır. Detaylı bilgi için Pegasus Flex sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
İptal ve iade – değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur.

 

Detaylı Bilgi İçin; https://www.flypgs.com/kampanyalar/yilbasi-kampanyasi

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir